Jazdy pokerowe (zobacz plakat)

 

Czas imprezy 14-15 września 2013.

Start rajdu 9:00 do 11:00 spod klubu WRM MC Oława ul.Lipowa 1B

Meta rajdu 15:00 do 18:00 gdzieś w województwie opolskim.

Telefony kontaktowe:  Mazi - 606 946 264,  Francik - 667 303 805

 

Trasa rajdu zamknie się w granicach 100 km i w 80% będzie wiodła drogami asfaltowymi (drogi szutrowe umożliwiają przejazd każdym rodzajem motocykla).

Oceniani w rywalizacji będziecie, za zadania wykonane na tracie rajdu, ilość przejechanych kilometrów oraz figurę pokerową którą zdobędziecie na trasie rajdu. Dla najlepszych przewidziane puchary i nagrody od sponsorów.

Każdy z uczestników rajdu winien będzie uiścić wpisowe w wysokości 20zł za co otrzyma materiały pomocne w rajdzie, talon na jedzenie, naklejkę okolicznościową.

Po rajdzie i ogłoszeniu wyników odbędzie się, na trenie łowiska, koncert kapeli rock-owej i biesiada do białego rana przy grilu i dobrym browarze.

W razie nie pogody bawimy się pod zadaszeniem.


Na terenie ośrodka będzie można rozbić namtot, albo spanie pod chmurką :). Dla motocykli park maszyn, dla głodnych gastronomia z możliwością złowienia swojego posiłku. Po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej można wynająć  pokój (dostępne 4-osobowe).

 

Dla motocyklistów, którzy z różnych przyczyn nie wezmą udziału w rajdzie, a chcieliby wieczorem z nami biesiadować, adres i lokalizacja ośrodka będzie wywieszona w klubie i zamieszczona w serwisach społecznościowych w dniu 14.09.2013.

Mile widziane są wcześniejsze telefoniczne zapisy uczestników rajdu ( usprawni nam to prace na starcie rajdu). Raid ma charakter wycieczki krajobrazowej z elementami łatwych zabaw zręcznościowych na wytyczonej trasie. Wszelkie dodatkowe informacje dostępne pod podanymi numerami tel. na stronie WRM MC POLAND oraz profilu  facebook.