I-szy Gliwicki Rally Sprint o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice. Pierwsza tego typu impreza na terenie gliwickiej giełdy samochodowej odbędzie się 26 września. Uwaga zawodnicy! We wtorek (08.09) o godz. 20:00 zostanie otwarta lista zgłoszeń dla załóg, które będą chciały wystartować w zawodach.

Zgłoszenia należy wysyłać mailowo na adres biuro@msg-rally.pl. Niezbędne dokumenty, czyli regulamin uzupełniający Sprintu, kartę zgłoszenia, kartę odbioru administracyjnego i badania kontrolnego, dostępne będą na stronie www.sprint.msg-rally.pl w zakładce "Zawodnicy". W razie pytań należy kontaktować się z Asystentem ds. sportowych pod nr tel. kom. 607 692 386.

W zawodach mogą wziąć udział kierowcy zarówno posiadający, jak i nie posiadający licencji zawodniczych, dysponujący dopuszczonymi do ruchu drogowego pojazdami. Załogi (kierowca i pilot) rywalizować będą w klasach w zależności od pojemności silnika, na dwóch odcinkach o zmiennej nawierzchni szutrowo-betonowej oraz asfaltowo-betonowej o długości około 1,5 kilometra.

Więcej szczegółów na strone MZUK Gliwice .