Jazdy pokerowe 


Oddział Oława zaprasza na kolejną edycje rajdu, "Jazdy pokerowe".

Jak zawsze dobra zabawa, liczne nagrody, biesiada po rajdzie do białego rana przy muzyce,grillu i browarku.

 

Trzeci i rajd motocyklowy na orientację „jazdy pokerowe”.

 

Czas imprezy 30.08.2014.


Trasa rajdu zamknie się w granicach 100km i w 80% będzie wiodła drogami asfaltowymi(drogi szutrowe umożliwiają przejazd każdym rodzajem motocykla)oceniani w rywalizacji będziecie, za zadania wykonane na trasie rajdu, ilość przejechanych kilometrów oraz figurę pokerową którą zdobędziecie na trasie rajdu.

Dla najlepszych przewidziane puchary i nagrody od sponsorów.


Po rajdzie i ogłoszeniu wyników odbędzie się na terenie zielonych koncert kapeli rock-owej i biesiada do białego rana przy grill-u i dobrym browarze. Na terenie ośrodka będzie można rozbić namiot, albo spać pod chmurka, a motocykle będą miały zpewnione godne i bezpieczne miejce.

 

Dla motocyklistów którzy z różnych przyczyn nie wezmą udziału w rajdzie, a chcieli by wieczorem z nami biesiadować, adres i lokalizacja ośrodka będzie wywieszona na klubie w Oławie i zamieszczona w serwisach społecznościowych.

 

Mile widziane są wcześniejsze zapisy uczestników rajdu (usprawni nam to pracę na starcie rajdu). Rajd ma charakter wycieczki krajobrazowej z elementami łatwych zabaw zręcznościowych na wytyczonej trasieWszelkie dodatkowe informacje dostępne pod nr tel i na stronie WRM MC POLAND( www.wrmmc.pl ) oraz na facebook-u

 

Mazi: 606 946 264   Darek 606 237 027